Produkt dnia
NutriHorse REPRO 1 kg
NutriHorse REPRO 1 kg
65,00 zł
sztuka
NutriHorse BIOTIN 1kg (biotyna z cynkiem)
NutriHorse BIOTIN 1kg (biotyna z cynkiem)
60,00 zł
sztuka
NutriHorse MSM 1 kg (ścięgna,stawy)
NutriHorse MSM 1 kg (ścięgna,stawy)
105,00 zł
sztuka
NutriHorse STOP TOXIN (Stabil) 1kg
NutriHorse STOP TOXIN (Stabil) 1kg
125,00 zł
sztuka
NutriHorse GASTRO 2,5kg (wrzody żołądka)
NutriHorse GASTRO 2,5kg (wrzody żołądka)
250,00 zł
sztuka
NutriHorse MUSLI CLASSIC
NutriHorse MUSLI CLASSIC
78,00 zł
sztuka
NutriHorse MUSLI ADULT
NutriHorse MUSLI ADULT
93,00 zł
sztuka
NutriHorse MUSLI PERFORMANCE CONTROL
NutriHorse MUSLI PERFORMANCE CONTROL
95,00 zł
sztuka
NutriHORSE Vitamina C - 500 g
NutriHORSE Vitamina C - 500 g
40,00 zł
sztuka
Bryczesy Denim Męskie (jeans)
Bryczesy Denim Męskie (jeans)
359,00 zł
Regulamin zakupów

 

 

 

Regulamin zakupów w sklepie internetowym DRYF

 

Właścicielem sklepu internetowego jest firma DRYF Agnieszka Wojciechowska

1.        Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

 • Korzystanie ze sklepu DRYF www.dryf.eu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków poniższego regulaminu.

 

 

 • Kupujący ma obowiązek zapoznać się z regulaminem

 

 

 • Produkty sprzedawane przez Sklep www.dryf.eu objęte są gwarancją producenta, lub sprzedawcy obowiązującą na terenie Polski.

 

 

 

2.   Produkty oferowane w sklepie dzielą się na dwie grupy:

 

a)  Nowe i świeże, wolne od wad fizycznych i prawnych.

b) Produkty używane (pojedyncze egzemplarze) - w przypadku tych produktów stany magazynowe mogą odbiegać od stanów faktycznych - taki stan rzeczy wynika z faktu sprzedaży tych produktów w innych sklepach internetowych w tym również na allegro.

 • Produkty z grupy „b” przedstawione na zdjęciach mogą kolorystyką nieznacznie odbiegać od koloru w rzeczywistości.

3.  Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Natomiast nie zawierają kosztów przesyłki. Wiążąca dla stron jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 • Sklep www.dryf.eu zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

4.   Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT jeśli Klient wybierze opcję faktury VAT.

 

5.  Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub można go odebrać osobiście. W przypadku wysyłki zamówionego towaru przez Pocztę Polską Kupujący obciążany jest kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

 

6.  Możliwe są następujące formy płatności:  

 • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.  
 • Przelewem - rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
 • Gotówka – przy osobistym odbiorze zamówionego towaru.

 

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

7.   Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych. W przypadku świąt termin wysyłki może ulec wydłużeniu do 7 dni roboczych. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.
Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni.

 • Zamówienia poprzez stronę internetową można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godz 12:00 rozpatrywane będą tego samego dnia, zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.
 • Złożenie zamówienia jest wiążące w chwili, gdy na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail trafi informacja zwrotna od www.dryf.eu potwierdzająca złożenie zamówienia.
 • Modyfikacja zamówienia jest możliwa do czasu, gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane.
 • Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia. www.dryf.eu zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia Kupującego, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub podane dane budzą wątpliwości, co do ich poprawności.
 • Sklep www.dryf.eu nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez składającego zamówienie w formularzu zamówienia, w wyniku, których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki. Koszty związane z ponowną wysyłką oraz obsługą takiego zlecenia ponosi Kupujący.

8. W przypadku niezgodności towaru z umową (wyjątek stanowi pkt 2. podpunkt b) reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą Poczty Polskiej lub dostarczyć osobiście.  

    

9.  Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie zostanie zaklasyfikowane - za uzasadnione.

 

10. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

11. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu oraz zgodnie z postanowieniami regulaminu sklepu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas gdy obsługa sklepu zmieni status zamówienia na „w trakcie realizacji”.  Zmiana statusu zamówienia na „odrzucone” oznacza wycofanie zamówienie z powodu częściowego lub całościowego braku towaru na magazynie lub gdy Kupujący nie podał wszystkich wymaganych danych lub podane dane budzą wątpliwości, co do ich poprawności.

12. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl